ART / Lithographs / Litograph in colors 13374654
nr 1337 4654
Lennart Jirlow
(1936-2020), Sverige
Lennart Jirlow (1936-2020), Sweden. Signed, numbered 33/285, Man på cykel. Subject: 54x63 ca,
LITOGRAPH IN COLORS, Signerad, numrerad 33/285, Man på cykel. Motivet: 54x63 ca
Lennart Jirlow, Swedish painter born in Stockholm 1936, dead 2020.
Withdrawn
Monday July 13 2020
at 18:31:38
Lennart Jirlow
Read more about Lennart Jirlow